Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka #stragan

Wstępnie i niezobowiązująco chciałem zapytać, czy byłyby na tagu ubytkowe flakony/odlewki:

French Avenue Tobacco D'Feu / coś jak Byredo Tobacco Mandarin /
French Avenue Zenith Noire / kadzidło, bursztyn, wetywera jak w Montblanc Black Meisterstuck /

Bonusowe pytanie o ubytkowy flakon Mauboussin Une Histoire d'Homme Irrésistible w sportowej cenie poza rozbiórką.

A jeśliby się flakony/odlewki nie znalazły, to czy znaleźliby się chętni na rozbiórkę do 50-70ml tych gagatków?
Podkreślam, że niezobowiązująco - jeśli przyjdzie, wąchnę i stwierdzę, że padaka to zwracam i ogłaszam fiasko eksperymentu.

Tobacco - 1,2/ml
Zenith - 1,4/ml
szkło 10/20ml - 2 pln
etykieta Wasza orlen-inpost

Odlewam takie pozycje po 10ml:

Ajmal Gray / OJ Montabaco /
Cuir Vetiver Yves Rocher
Ta'weel Lattafa / Tiziana Terenzi Rosso Pompei + Dunhill Icon + Bvlgari Tygar /
Cremo Palo Santo / Le Labo Santal 33 /
Dunhill Desire Black
Caron Yatagan
Caron Yuzu Man

--

Grzecznościowo damski flakon bez kilku psików Juicy Couture Couture Couture - 70pln

--

Odlewki gotowe:
Paris Corner Riffaquat - 10 ml + 5ml - 10pln
Azzaro Chrome Extreme - 8 ml - 10pln
Ostatek ~3ml Lattafa Dynasty z flakonem mogę dorzucić gratis do zamówienia.
kajss - #perfumy #rozbiorka #stragan

Wstępnie i niezobowiązująco chciałem zapytać, c...

źródło: frencze-awenju

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach