Wpis z mikrobloga

Wielka entropia. Cóż za symboliczny obraz upadku Piranha Bytes, której gry, kopiując schematy G1, z każdym kolejnym tytułem traciły jakość ;)


@vanbolko: Dla mnie jest to niepojęte, że 10 godzinna gierka, którą gracze uwielbiają można z każdą iteracją rozmydlać temat. Dwójka była spoko, ale ten wątek smoków był mega kiepski (pomijam healthbar związany z frame ratem - chociaż w sumie chyba jedyny przypadek gry pay2lose XD (jak ktoś ma framerate
  • Odpowiedz