Aktywne Wpisy

PanMlecz +107

ZygmuntJedyny +26
Jako że niedziela to przypominam, że rosół TYLKO z ziemniakami. #gotujzwykopem #beskidy
źródło: 1000020277
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000020277
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy
24°C, Słońce wstało o05:44a zajdzie17:54. Dla porównania w Poznaniu jest 5.3°C, a Słonko będzie z nami od06:20aż do19:32.Drobne problemy z dostawcą danych ale proszę o cierpliwość
Niech spadną deszcze! ヽ(☼o☼)ノ !
Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy fantastycznego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (ง✿o✿)ง
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @ProstyHuop: @KKK1987: @Syskiev: @reyley: @kamilnowa: @Marinero1: @slabylogin:
I mokrego jajka xd
Udanego dzionka i pysznej herbatki życzę :)
wiecie że całkiem zapomniałem że w poniedziałek jest lany poniedziałek, nawet nie mam giwery w
Ogarnął kilka spraw, morsowałem, byłem na rowerze (przy ogarnianiu sprawunków) i deszcz mnie złapał o.0
Teraz chyba pora na poopierniczanie się...