Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@xyz_xyz: przecież to złom

Lata produkcji od 1976
Liczba egz. 4609
Liczba wypadków
w tym katastrof 611
  • Odpowiedz
  • 0
@QRQ: jak jestes taki mondry to moze pojedxiesz cisnine odblokowac co? To piekny, wspanialy, swietny samolot, najlepszy jaki stany mialy w historii, znam go osobiscie to swietny samolot. Wspanialy
  • Odpowiedz