Wpis z mikrobloga

@vteq: @kiler129: @Smookie: przede wszystkim jak sie na tym czyta? naprawde wygodnie? na zwyklym lapku nie poradze czytac, przede wszystkim za duzo rzeczy mnie rozprasza poza tym ekran mnie meczy :). Jakie sa koszta takiego kindle? bo wiem, ze sa rozne wersje. Czym sie roznia? i 3 sprawa, ide sobie do biblioteki robie skan ksiazki do pdf, bedzie dzialac na takim kindlu?
@szaqal: Jak się czyta? Wg mnie super, dokładnie jak na papierze tyle, że wygodniej (bo jest lżejszy więc można spokojnie jedną ręką trzymać).

Są różne wersje, kindle opisane fajnie na stronie amazona albo na światCzytników. Generlanie wg mnie opłaca się albo classic 4 albo paperwhite (choć dla mnie ten drugi nie ma sensu bo nie czytam bez lampki).

PDF raczej kiepsko jest obsługiwany, dobrze się czyta jedynie natywny mobi (lub epub
@izzardPL: Kindle do PL wysyłają tylko z USA

@szaqal: ktoś już odpowiedział, ale ja też powiem co myślę ;) czyta się wygodnie, nie męczy oczu, pozwala skupić się na tekście, wygodnie się trzyma. Aktualnie najbardziej się opłaca (najtaniej) wersja którą Amazon nazywa po prostu Kindle (technicznie patrząc, powinno się nazywać chyba Kindle 5). Ten za 89 dolców (patrz na cenę "without special offers"). Kolega niedawno kupował i chyba koło 450
@kiler129: @Smookie: @profesorek92: dzieki! nakresliliscie mi temat troche :D z tymi skanami to jest tak, ze niektorych ksiazek nie idzie dostac w necie ;). Jakos tych skanow, ktore robie jest rewelacyjna no ale caly czas to sa zdjecia a nie tekst :). A mozna kupic uzywanego? czy jak to jest?