Wpis z mikrobloga

@josedra52: Od dawna powtarzam, że to absurd, żeby polski publiczny nadawca finansował budżety zachodnich klubów, ażeby te jeszcze mocniej finansowo odchodziły ekstraklasie i polskim klubom.
Za hajs Polaka, bij Polaka.
Coś w stylu finansowania Rosji zbrojeń, żeby ta nam mogła wygrażać rakietami.
  • Odpowiedz