Wpis z mikrobloga

Amerykanie celowo będą utrzymywać chaos na Bliskim Wschodzie, by Europa była zmuszona kupować amerykańską ropę. W takiej sytuacji Europejczycy nie będą mogli wysprzedawać amerykańskich obligacji i amerykański dług nie będzie już takim wielkim problemem dla Amerykanów, bo Europejczycy go spłacą będąc naftowymi dziwkami Trumpa.

#geopolityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JWRJWR: Gorzej — myślę, że USA zrobi z Rosji i Izraela swoich cyngli na kontynencie, którzy będą destabilizować sytuację za amerykańską kasę. I to nie tylko jak prezydentem jest republikanin
  • Odpowiedz