Wpis z mikrobloga

#warhammer40k
Dziś wyszło fanowskie spolszczenie do Rogue Trader. Chłopaki 3 lata nad tym siedzieli, jak ktoś zainteresowany to wbijać im na discorda by dać chociaż dobre słowo, lub co bogatsi zrzucić się na kawę ;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krymal94: Oooooo super wieści. Mnie od gry odrzuciły właśnie ściany tekstu po angielsku. Za dużo tego żebym mógł się wczuć w klimat. Teraz z chęcią wrócę.
  • Odpowiedz