Wpis z mikrobloga

Apropo zestrzelonego/spadniętego rosyjskiego AN-26

Rosyjskie Telegramy mówią, że wojskowi którzy lecieli jako pasażerowie (30 osób) to byli głównie inżynierowie i operatorzy systemó OPL. Gdyby zostali zestrzeleni, to byłoby dosyć ironiczne 😆

#rosja #ukraina #aryoconcent
Aryo - Apropo zestrzelonego/spadniętego rosyjskiego AN-26 

Rosyjskie Telegramy mówią...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aryo: jako osoby specjalizujące się w OPL powinny być SZCZEGÓLNIE świadome niebezpieczeństw związanych z lataniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 117
@Aryo: alez peszek pytanie co robili nad krymem, mogli zostac w domu ze swoja swietłaną a tak to zgienli za urojone sny poteznego imperatora galaktycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz