Wpis z mikrobloga

@Konkol: Problem polega na tym że ten dzwonek jest ustawiony w złą stronę… Ale może niech się wypowie ktoś kto testował to bo ja nie byłem pewien czy to ma sens
  • Odpowiedz
@Vimes To jest chyba w teorii zaprojektowane pod mały palec jak jedziesz w dolnym chwycie

@Konkol: Ja miałem takie cudo i wywaliłem, dla mnie było to kompletnie nieporęczne, zanim sięgnąłem i zadzwoniłem to już było za późno (plus jak dzwonisz to nie masz dostępu do klamki - ja musiałem rękę specjalnie lekko wykręcać) - można to kupić jedynie żeby spełniać przepisy.

Teraz mam taki zwykły obejmowy pokroju tego:
Fajetnik - @Vimes To jest chyba w teorii zaprojektowane pod mały palec jak jedziesz w...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Konkol: ja używam "oryginału" od Canyona i działa bardzo fajnie. Wygląda bardzo dobrze, działa bez problemu., dosięgnięcie to też nie problem.
  • Odpowiedz