Wpis z mikrobloga

No i bardzo dobrze co my z tego mamy? Tylko niepotrzebne nerwy i nie oszukujmy się pojechali by na MŚ jak zwykle mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor bo chyba nikt się nie nie ma wątpliwości że ta reprezentacja nie grała by o najwyższe cele nawet chociaż o 1/8
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach