Wpis z mikrobloga

@pearl_jamik: szkoda kasy, primio drogo szczyt nie wart ceny jaką wykopali czarni, secundo choroba wysokościowa, oszczędzasz mniej dni może się coś przydarzyć, tertio za tą kasę zrobisz 4 inne fajne szczyty, quatro Afrykę z nielicznymi wyjątkami trzeba omijać do zaakceptowania tak naprawdę jest północna, trochę wysp i to by było na tyle cała reszta, to zjeby i trzeba to nazywać po imieniu, biały płaci jakieś kosmiczne pieniądze, do tego ciągniesz
  • Odpowiedz