Wpis z mikrobloga

Serwus!
Posiada ktoś może #swiatlowod od #tmobile i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Dostałem od nich wydaje mi się dobra ofertę w postaci światłowodu do 900mb + abonament na telefon wszystko bez limitu w cenie 95zl( ͡° ͜ʖ ͡°) i zastawniam się czy warto XD O ile się nie mylę pod moim adresem korzystają z kablów od #orange
Zastawnia mnie też jak ten router od t mobile się sprawuje
Z góry dzięki za pomoc
#internet #pc #pcmasterrace #operatorzykomorkowi #abonament
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChrzanEkstra: zależy jak bardzo Ci te 900 Mb/s potrzebne I ile netu na telefonie wykorzystujesz.

Sam światłowód w mniejszych prędkościach da się znaleźć taniej. Np. T-Mobile 300 Mb/s za 30 zł (dla nowych klientów - promka lata na pepperze) albo Orange (pod marką nju mobile) 200 Mb/s za 39 zł.

Telefon no limit z rozsądną ilością internetu też do ogarnięcia poniżej 40 zł. Więc kwestia jak szybki internet Co potrzebny
  • Odpowiedz
@ChrzanEkstra: Telefon no limit z minimalną ilością internetu to 15-25 złotych. T-Mobile w bloku to 30 zł za 300mbit, przy domku wzrasta do 50, jak wyłączysz durne zgody marketingowe to już 55 wychodzi, czy tam 35. Te zgody to akurat niezła porażka,polecam faktycznie wyłączyć.

Router nie jest problemem, jeśli dostaniesz ont to możesz bez problemu podmienić na swój własny router. Za to mają wyższy ping i jeśli grasz w gry
  • Odpowiedz