Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, takie moje ogłoszenie:

Jeśli posiadacie różnego rodzaju oryginalne fizyczne mapy z różnych oficjalnych wydań gier video i chcecie się ich pozbyć, to z chęcią je odkupię (jeśli danej mapy nie mam i dogadamy się do co ceny, wiadomo). Zbieram je, takie moje hobby.

Obecnie mam około 230 mapek

PS. Ostatnio dorwałem trochę więcej mapek. Mapy z:
Kholat
Knights of Honor
Kingdom Come Deliverance 2 Collector's Edition - płócienna mapka
Golden Sun - The lost Age - z GBA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warlords Battlecry II ʕʔ
Crimson Desert
Ghost of Tsushima - płócienna mapa
Ultima Online Third Dawn

#kolekcjonerki #hobby #mapy #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach