Wpis z mikrobloga

@Huptys: oni mają giga vibe gejów xD
Kiedyś stream oglądałem chyba filipa i w czasie streama wszedł do niego do pokoju elfik, no tak jakby mieszkali razem xD
Albo coś takiego było albo sobie to ubzdurałem, ale od tamtego momentu myślałe, że oni mieszkają razem xD
  • Odpowiedz