Wpis z mikrobloga

  • 1
@Tonawetnielogin: chyba jednak po latach śmiem twierdzić ze największe wrażenie jako cos nowego i na najwyższym poziomie co sprawiało ze grałem z wypiekami na twarzy to Metal Gear Solid 1 na psx.
  • Odpowiedz
@Tonawetnielogin: Ok, tylko pytanie, czy przenoszę się w czasie do momentu, w którym zacząłem grać w daną grę, czy gram dzisiaj nie pamiętając w ogóle danego tytułu?

Jeśli to pierwsze, to chyba Assassin's Creed II zrobił na mnie największe wrażenie ever (dzisiaj ta gra to trochę meh).

Jeśli to drugie - Zelda Wind Waker ;)
  • Odpowiedz