Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki
Założyłem kanał na YouTube o tematyce ASOIAF. Jeśli znajdzie się tu ktoś chętny, to zapraszam do obejrzenia. Kanał jest jeszcze w fazie rozkręcania i muszę dopracować kilka rzeczy, ale mam nadzieję, że w końcu pojawi się na polskim YouTubie porządny, regularny kanał o Pieśni Lodu i Ognia.

#asoiaf #graotron #rodsmoka #plio #got #polskiyoutube
Bittersteel - Cześć Mirki i Mirabelki
Założyłem kanał na YouTube o tematyce ASOIAF. J...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach