Wpis z mikrobloga

@NiezlyJestes: W sumie true, bo to będzie wtedy druga osiemnastka. Ja wychodzę z założenia, że do 18 jest samouczek, który trzeba przejść, jak się nie udało, to następnie jest 9 lat na ogarnięcie się do 27, potem jeszcze 9 lat dogrywki i jak do tego czasu nic nie zrobisz ze swoim życiem, a uświadomisz sobie, że osiemnastki są dwa razy młodsze od Ciebie i mogłyby w sumie być Twoimi córkami,
  • Odpowiedz