Wpis z mikrobloga

#primemma Każdy, który zasiądzie z Markiem Frankiem przy jednym stole powinien, chociaż raz na niego namelać.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Meserole: Taki dzieciak, który "kumplował" się z Załęckim, ale pózniej się na niego wyeabeł. To ten nagrał go w jego własnym domu jak go przeprasza, no i jest znany z tego, że przegrał z Daro Lwem.
  • Odpowiedz