Wpis z mikrobloga

#igrzyskabebzonow v7 skończyły się
Oczywiście nie mogę jesczze napisac podsumowania bo sporo grubasów nadal zwleka z wpisaniem wagi
Jak wiadomo grube to głupie
Przecież ważą się z rana, chyba że są jesczze głupsi niż myślałem i ważą się wieczorem
Ale już wpisać wagę to dla grubasa za dużo
Przecież jeszcze się zmęczy bo to pewno trzeba kliknąć na link do pliku i potem zakładkę swoją i potem jesczze odpowiednią komórkę i potem wpisać wagę
Dla grubasa tyle aktywności to za dużo, zmęczy się fizycznie i psychicznie

Tak więc podsumowanie będzie późno albo jutro

A zapisy będą 6 i 7 kwietnia
I tyle

Nie wołam, nie przypominam, wrzucę na tag i kto będzie to będzie
Kogo nie będzie to kij mu w oko

Discord wystartuje pewno we wtorek lub środę, czyli 7 lub 8 kwietnia

Nie zapisuj się jak jesteś z-----y bardziej niż średnia krajowa
Te igrzyska będą inne - nie wpiszesz wagi przez 7 dni to automatycznie wylecisz
Dla tych mniej inteligentnych wyjaśnię - teraz można było wpisać raz na tydzień
I to nie jest to samo
Wpiszesz w poniedziałek i 6 dni nic? To skrypt dnia siódmego bożego o 12 w południe sprawdzi czy wpisałeś czy nie i w-----e cię szybciej niż ty wpieprzasz 3 big maki z frytkami

J---ć leniuchów co dołączają i nic nie robią, nie mówiąc już nawet o chudnięciu

Znowu będzie grypa zero na utrzymanie wagi i masę i też zmienia się zasada - tak samo jak reszta muszą wpisywać wagę albo wypad
#odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znowu będzie grypa zero na utrzymanie wagi i masę i też zmienia się zasada - tak samo jak reszta muszą wpisywać wagę albo wypad


Nie rozumiem XD. Ktoś miał grypę to nie musiał wpisywać wagi?
  • Odpowiedz
Nie możemy się już doczekać! Nażeramy się w święta, a potem będziemy żreć, ale mniej! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz