Wpis z mikrobloga

#f1 Człowiek ogląda, bo to lubi, ale te sztuczne w wiekszosci manewry podczas wyścigów plus cała ta otoczka i kłamstwa w narracji szefów F1... Smutny ten sport się zrobił
rz3zni4 - #f1 Człowiek ogląda, bo to lubi, ale te sztuczne w wiekszosci manewry podcz...

źródło: 1000006725

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach