Wpis z mikrobloga

Mirki, mirabelki, czy mógłbym Was poprosić o polecenie jakieś taniej drukarki atramentowej? Potrzebuję co jakiś czas wydrukować 300 stron, ale zupełnie nie orientuje się, która teraz będzie dobrym rozwiązaniem, np ze względu na tanie tusze.

#drukarki #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Valmar: Jak nie kolor - to bierz laser. Mam od kilkunastu lat Samsunga ML-1910 - tonery na Amazonie po około €20 (W Polsce pewnie dużo taniej znajdziesz) - starcza wg. danych na ~2500 stron. Ponieważ kupiłem trójpak to pewnie starczy mi do końca życia (nie drukuję dużo - a kiedyś więcej i zużyłem też ze trzy w kilkanaście lat).
  • Odpowiedz