Aktywne Wpisy

josedra52 +133

NiezlyJestes +2
Skoro to jest chodnik to na chj tutaj wjazd na chodnik z ulicy?
Czy może to dla pieszych żeby mogli podejść bliżej auta podziwiać?
Konfitura patologia
#konfitura #samochodoza #warszawa #motoryzacja
Czy może to dla pieszych żeby mogli podejść bliżej auta podziwiać?
Konfitura patologia
#konfitura #samochodoza #warszawa #motoryzacja
źródło: 1000016414
Pobierz





Pan rowerzysta nie śmiał jechać nową ścieżką rowerową, bo pewnie bał się że kółka piaskiem pobrudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000030588
Pobierz@piwakk: Skręcał w lewo.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Nie wiem jaki trzeba mieć problem, żeby nie móc rowerzysty wyprzedzić.
Po prostu ma ścieżkę, to niech jeździ ścieżką.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Nie wiem z czym mam się zapomnieć. Frajerów szukaj u siebie w rodzinie.
P.S. Idź się lecz patusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- od wschodu jadąc, czyli od ronda = wjazd super, ścieżka super, równa bez hopek na wjazdy do posesji
- na schód jadąc, czyli do ronda = brak sensownego wjazdu i brak sensownego wyjazdu co automatycznie w tą stronę skreśla jej użyteczność dla rowerzystów szosowych ;)