Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@mateuszcxx: Kolejny upośledzony? Przecież ja jechałem rowerem.

Nie wiem jaki trzeba mieć problem, żeby nie móc rowerzysty wyprzedzić.

Po prostu ma ścieżkę, to niech jeździ ścieżką.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mateuszcxx: Bo jest ścieżka, to się jedzie ścieżką.

Nie wiem z czym mam się zapomnieć. Frajerów szukaj u siebie w rodzinie.

P.S. Idź się lecz patusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piwakk: Dzisiaj tam jechałem:
- od wschodu jadąc, czyli od ronda = wjazd super, ścieżka super, równa bez hopek na wjazdy do posesji
- na schód jadąc, czyli do ronda = brak sensownego wjazdu i brak sensownego wyjazdu co automatycznie w tą stronę skreśla jej użyteczność dla rowerzystów szosowych ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@piwakk: Nie mało, jeżdżę tam prawie zawsze jak wyjeżdżam w tamte okolice i potrafi być jednak sporo spalinówek. Wczoraj też ich trochę było około 14 godziny
  • Odpowiedz