Wpis z mikrobloga

#mecz zapraszam na mecz Szkocja vs Japonia. Chciałem też zobaczyć wieczorem USA vs Belgia, ale brak transmisji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach