Wpis z mikrobloga

Napiszę niepopularną opinię. Obniżenie VAT na paliwo nie rozwiązuje problemu. Jest nawet głupie bo zmniejsza wpływy do budżetu. To państwo jako właściciel Orlenu mogłoby namówić Orlen do zmniejszenia marży. Orlen, bo skąd skupują paliwo w Polsce inne stacje benzynowe? Z rafinerii płockiej i gdańskiej gdzie panuje zmowa cenowa, w zamian za fuzję z Lotosem (dzięki ty s---------e Obajtek) #polityka #orlen
fornson23 - Napiszę niepopularną opinię. Obniżenie VAT na paliwo nie rozwiązuje probl...

źródło: temp_file5145743977841852492

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
niestety to działalność na szkodę spółki


@readme: więc lepsza działalność na szkodę państwa. Polska i jej prawo xd

potem byś jęczał że Orlen jest upolityczniony i wstawiał wykresy ile stracił


@IksdeHeheh czy ja ci wyglądam na pisowca? Nie.
  • Odpowiedz