Wpis z mikrobloga

@gabapentyn: Nie zdziwię się jak @SebaWayneFAS sam puścił donejta żeby się pochwalić na wykopie i przy okazji podkręcić donejty.
Stara praktyka streamerow tylko ci bardziej ogarnięci jak już chcieli zachęcić i zainwestować (prowizja dla platformy i podatek) to zamiast jednego dużego wysyłali kilka większych i trochę przeciętnych
  • Odpowiedz