Wpis z mikrobloga

@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: patrz na komentarze, zwłaszcza te ze zdjęciami, zwłaszcza te gdzie ktoś podaje REZYSTANCJĘ WEWNĘTRZNĄ ogniw. Pojemność to tam walić, rezystancja wew jest najistotniejsza jeśli chodzi o "solidność" (byle kartofla, o dużej pojemności, ale zdychającego pod obciążeniem, to bylekto umie już produkować, ale dobre ogniwa o niskiej rezystancji = dużej wydajności prądowej, od której nie zdechną, to jest dużo większy problem produkcyjny)
Najlepiej z takiego miernika jak pic-rel, a nie
hrumque - @ZakladGospodarkiOdpadami: patrz na komentarze, zwłaszcza te ze zdjęciami, ...

źródło: YBfwYAEvYWFQpKzaXf9ALWr1hGipei-metaeXIxMDM1IHBsdXMgSVIgdGVzdGVyLmpwZw==-

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: aha, no i oczywiście uwzględniając, do czego chcesz tego używać, to brać coś o rozsądnych parametrach. Np do elektronarzędzi itp - jak jest 10-14mOhm to jest fajnie (mniej - to tylko naprawdę dobre ogniwa miewają), ale 20-25 albo i więcej - to źle. A więcej - to zupełny odpad, do zasilania zabawki może się nadać, jak kosztuje poniżej 1$, a nie 20zł...
  • Odpowiedz