Wpis z mikrobloga

  • 5
@moll: ( ͡° ͜ʖ ͡° )*

Jeszcze kilka rzeczy których nie ma w przepisie:
- w czasie kiedy jajka ubijają się z cukrem możemy wymieszać wszystkie sypkie składniki;
- gdy jajka i cukier się połączą, dodajemy powoli olej i miksujemy sobie by „pre-ciasto” miało jednolitą konsystencję;
- dodajemy partiami wszystkie sypkie składniki i
MiGzam - @moll: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*

Jeszcze kilka rzeczy których nie ma w przepisie:
-...

źródło: IMG_2322

Pobierz
  • Odpowiedz
@MiGzam teściowa robi takie ciasto tylko w prostokątnej formie i z polewą czekoladową, ale przekrój jest identyczny i nazywa je salceson ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz