Wpis z mikrobloga

@Kempes: Ale żenujący poziom dziennikarstwa. Nie wiem czy tak można to nazwać w ogóle.

Absolutnie j---ć pis, brauna, konfe ale cos takiego uprawiać i czuć się lepszym to jest żenada
  • Odpowiedz
@Kayleigh przeciez to nie jest w 1/10 chamstwa, buty i bezczelnosci pisowcow. Bardzo dobrze ze ktos zaczyna robic przekaz dla cwiercinteligentow, inteligentni wyborcy sie skonczyli wiec trzeba wybierac elektorat z tego mulu pisowskiego
  • Odpowiedz