@mojmir: @Nojakotako: no z klasą, czyli zadawać pytania, dociekać. Naprawdę nie trzeba się trudzić, żeby pokazać hipokryzję pisowca, a ta błazenada z czapeczkami jest żenująca.
@Kayleigh przeciez to nie jest w 1/10 chamstwa, buty i bezczelnosci pisowcow. Bardzo dobrze ze ktos zaczyna robic przekaz dla cwiercinteligentow, inteligentni wyborcy sie skonczyli wiec trzeba wybierac elektorat z tego mulu pisowskiego
@KolegaCzlowieka: @Kayleigh świetny przykład to niedawna rozmowa Piaseckiego z pisowcem, gdzie zwykłymi pytaniami zapędził go w róg totalnie bez wyjścia, a pisowiec się wyłącznie ośmieszył. I to rozumiem. Tego powyżej - no nie.
hahahaha... się Gosek spocił XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Komentarz usunięty przez autora
Wgl jaka mine zrobił xD
Propsy dla pani redaktor za fajny pomysł
No ale nie-pisowcom się to po prostu ciężko ogląda, o to mi chodzi.
Absolutnie j---ć pis, brauna, konfe ale cos takiego uprawiać i czuć się lepszym to jest żenada