Wpis z mikrobloga

Czym smarujecie swoje kokpity? Jakiś środek polecicie, bo mam typowo samochodowe dressingi, ale ten do środka nie nadaje się na zewnątrz, a ten co mam do zderzaków (Poorboy's Trim Restorer) raczej średnio się nadaje do kokpitu #motocykle
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach