Aktywne Wpisy

Jak bardzo baba się zmienia później? Po zamieszkaniu i po ślubie? Mam swoje mieszkanie przychodzę z pracy mam spokój, ciszę i czas wolny. Nikt mi nie wymyśla zadań jak matka, mogę iść na siłownię, pograć w gry etc, zgaduje, że później będą z tego problemy jakbym zamieszkał z kimś?
#zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski
#zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski

Lolenson1888 +180
Ostatnio pewien mirek podesłał mi w komentarzu, że na stronie BIPu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim (mała mieścina w lubelskim blisko granicy z UA) jest publicznie dostępne oświadczenie majątkowe lekarza dyrektora z tamtejszego szpitala. Dochód 750 tysięcy zł plus dodatki. O ja cię kręcę xD
Link jak ktoś chce poczytać całość: https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=osoba&p1=48835
#polska #lekarz100k #lekarz #konowalposting #tomaszowlubelski
Link jak ktoś chce poczytać całość: https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=osoba&p1=48835
#polska #lekarz100k #lekarz #konowalposting #tomaszowlubelski
źródło: Przechwytywanie
Pobierz




- nie ma żadnych regulacji,
- opiera się prawie całkowicie na pracy dla firm zagranicznych (a praca w Polsce jest coraz droższa),
- niesie ogromne ryzyko związane z rozwojem AI w przyszłości,
- jest podatny na globalne wahania — byle wydarzenie na drugim końcu świata np. w USA może likwidować tysiące miejsc pracy,
- wiąże się z ciągłą presją doszkalania się po godzinach,
- występuje ageizm.
Byłem wtedy młody i nie do końca rozumiałem te kwestie. Teraz, mając 32 lata, widzę to całkiem inaczej i w pełni doceniam, jak trafne były wtedy słowa ojca...
#programowanie #programista15k #java #pracait #korposwiat #pracbaza #studbaza
Powiesz że kościół w Polsce się kończy? To Ci powiem że tak, ale wyjebongo, mam 34 lata, siedzę na własnej parafii, miesięcznie jakieś 7k z samej niedzielnej ofiary, 3k z intencji mszalnych, 2k z takich dodatkowych datków
- regulacje? mając w małym paluszku kloca nikt Cię nie zdmuchnie
- nie ma zastosowania nie interesują Cię żadne firmy zagraniczne
- nikt do legacy i poważnego systemu a zwłaszcza państwowego gdzie wszystkie nowinki dochodzą z 5x opóźnieniem nie wpuści AI
- soft dla US, ZUS itd będzie działać do końca świata i jeden dzień dłużej, a jak braknie kasy to podatnik się dorzuci
- doszkalasz się