Aktywne Wpisy

#gielda dell prawie +40% na afterze, ostatni raz nie posłuchałem pomarańczowej małpy jak mówi żeby coś kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wookash071 +16
Złożyłem wypowiedzenie w kolchozie. Nie sądziłem, że to wygeneruje takie poruszenie xD
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Ponizej rozwijam w jakie piekło zamieniloby się życie tej osoby jaki wszedł prawdziwy kataster.
1. Sprzedajesz dwa.
2. Masz na koncie 1mln zł.
3. Wsadzasz na ETF z ekspozycja na cały świat.
4. Robią średnio 8% rocznie = 80k zł.
5. Płacisz te belkę
6. Zarabiasz 5500 zł miesięcznie.
Ojej, jakie ciężko jest twoje życie, pozwól, że uronię łezkę nas twoim ciężkim losem.
#nieruchomosci #gielda
źródło: 1000056045
PobierzDla 99% ETFy to scam, oszustwo i na pewno stracisz.
@DoktorMorela:
Policz procent składany dla 10 lat, zakłądając że bierzesz ETF gdzie zysk jest reinwestowany
I pisze to jako właściciel sp500
No i jakiś średni roczny return ma SP500 w ciągu ostatnich lat?
Możesz podać 5, 10, 15, 25, albo 50 lat. Albo wszystkie.
źródło: obraz
PobierzMoże za dobrze usredniam albo zawsze trafiam na górkę. 5% ok, ale nie 8
@Czoso: pokaż mi takie
Wy zakładacie akumulacje.
TOP K---A KEK
@Czoso: tzn. masz już 500k i przybywa Ci kolejne 500k
@Czoso: ale to mało prestiżowe, bo jak to się pochwalić komuś że ma się cyferki na koncie zamiast trzech apartamentów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)