Wpis z mikrobloga

@wybryk_natury: a dałaś jej szansę oddać ten czostek??
stanie sie cos, jak się nim pobawi??
ubędzie ci go? a jak go poszukasz pod gratami, to przynajmniej jeszcze raz se odkurzysz. ¯\(ツ)/¯
idę stąd na chwile, bo się wkurzyłem na tą bezinteresowną znieczulicę. :/

  • Odpowiedz