Wpis z mikrobloga

#alergia co tam macie bez recepty? Bo ja tu umieram, nos zapchany piórka w gardle. Wizyta za 2 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach