orkako orkako 25.03.2026, 05:19:18 107 + Miałem nasmarować pedały w rowerze i zrobić trening, ale zamiast tego umyłem okna, podłogę i zainstalowałem taśmę ledową. Jest naprawdę fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pochwalsie #pokoj #led #wiosna źródło: 1000012880 Pobierz
jabollus jabollus 25.03.2026, 20:39:38 via Wykop 0 + Miałem nasmarować pedały w rowerze i zrobić trening@orkako: Smaruje się łańcuch w rowerze.
orkako orkako 25.03.2026, 20:55:38 via Wykop 0 + @jabollus: A mi skrzypią łożyska w pedałach, więc napakuję tam specjalnego smaru do łożysk.
Kontonawykopiechlopie Kontonawykopiechlopie 25.03.2026, 21:37:09 via Android 1 + @orkako: bardzo fajnie to wygląda
WykopekNaPolEtatu WykopekNaPolEtatu 26.03.2026, 04:19:59 via Wykop 1 + @Piw_Benzyna: Nie brakuje. Op rucha takie codziennie.
#pochwalsie #pokoj #led #wiosna
źródło: 1000012880
Pobierz@orkako: Smaruje się łańcuch w rowerze.