Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kameleon1: Dzisiaj mi odpisał techsupport, że skoro mi działa ich EPG, to o co mi chodzi. Tylko po co im ten konstruktor EPG skoro tam nic zmienić nie można?
  • Odpowiedz