Wpis z mikrobloga

Ja pitole nie mieszkam w polandii ale też mi się arnoldzik wyświetla i ta kosiarka, sorry ale chyba każdy normalny facet lubi se wziąć z garażu normalną kosiarkę i pośmigać po robocie po trawniku, a nie jakieś wynalazki odbierające przyjemność z trawnikowania joł, oto moje orędzie sprawiedliwe #takaprawda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach