Wpis z mikrobloga

Czy jakiś wiosenny szajs zaczął już pylić? W teorii odczulanie u alergologa lata temu mi pomogło i już nie kicham, ani nie płaczę jak p----------a, ale w tym roku wyjątkowo chwyciło mnie swędzenie powiek.

Polecilibyście coś do smarowania tych okolic, aby swędzenie ustąpiło + nawilżyło delikatną skórę wokół oczu?

#alergia #uczulenie #pylki #wiosna
duperele - Czy jakiś wiosenny szajs zaczął już pylić? W teorii odczulanie u alergolog...

źródło: 1000024039

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duperele: odczuwanie pylenia jest mocno zależne od temperatury, suszy i wiatru a w tym sezonie jest combo - ciepło, mało deszczu i pizga więc jest super xD
Niestety są przypadki że odczulanie działa tylko przez kilka lat, a potem alergia wraca ale mam nadzieję że u Ciebie tak nie jest i to tylko kwestia gorszego sezonu.
Kup sobie krople do oczu bo one często działają też „dookoła”, od siebie polecam
  • Odpowiedz