Aktywne Wpisy

Jestem_Tutaj +33
W każdej fabryce landrynek owocowych był jakiś zwyrol, który do opakowania dorzucał te białe co smakowały jak spucha ( ಠ_ಠ)
źródło: temp_file1975405140244048422
Pobierz
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: temp_file1975405140244048422
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Mam pytanie, pomieszczenie gospodarcze. Obecnie na podlodze sa kafelki, rozmiar ok 8x8 moze troche mniejsze, niektore miejsca sa gluche ale kafelki trzymaja sie miejsca, nie ma pekniec jedynie puste stukanie. Czy jesli przykleje na te kafelki, nowe kafelki 60x60 to isntnieje ryzyko odspojenia tych starych i mi odejda obie warstywy? Chce uzyc kleju do glazur elastycznego do klejniea kafelki na kafafelki ale obawiam sie tych pustych obszarow a nie koniecznie chce sie bawic w kucie plackow
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Szanse że coś odpadnie są minimalne, daj masę szczepią, klej elestyczny i będzie git.
Ja bym nie słuchał porad @lobo zna się na budownictwie jak basenowy na polityce. Jak nie chcesz potem chodzić po klawiszujących płytkach, na których będą wyłazić spękania odbite to lepiej skuj, wyrównaj i połóż np nowe. Niby to pomieszczenie gospodarcze ale unikniesz potem podwójnej roboty. I nie słuchaj pseudo ekspertów. Jak zostawić i zacznie pękać i się kruszyć to dopiero zaprosisz onkologa do tanga. Będziesz żył na odbezpieczonym
Komentarz usunięty przez moderatora
@ryjek201: tak misiaczku, widzę że się zacząłeś ładnie podpisywać :)
@ryjek201: jakież to znowu zapędy? Bo na razie tylko ty stosujesz projekcje, a to tylko o tobie świdczy misiaczku :)
źródło: Screenshot from 2026-03-25 12-32-44
Pobierz@ryjek201: tak misiaczku :) z tym, że ty nie wolisz, a jesteś bo to by oznaczało, że możesz tego nie robić :)