Wpis z mikrobloga

Mam starą Magentę w T Mobile, ostatni raz przedłużyłem umowę w 2019 roku. Płacę 45 netto za numer, a mam dwa, plus 35 netto za kartę internetową, która jest obowiązkowa bo „daje internet” na pozostałe karty. Mam nielimitowany internet, ale wydaje mi się, że płacę za dużo w porównaniu do warunków sprzed 7 lat.

Jest tu ktoś kto zna warunki i podpowie co można wynegocjować?

#tmobile #telekomunikacja #operatorzykomorkowi #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cygan_Edek:
1. sprawdź co aktualnie Ci dają -> infolinia/sklep stacjonarny
2. sprawdź do możesz dostać z rynku jako przenoszący numer do innej sieci
3. złóż wypowiedzenie umowy, najlepiej z przeniesieniem numeru
4. najpewniej trafisz do SUK ;) (sekcji utrzymania klienta) -> zaczną się do Ciebie odzywać za jakiś czas po złożeniu wypowiedzenia, ale przed upływem wypowiedzenia, gdzie oferta powinna być lepsza, niż w ppkt. 1
5. jeżeli tak wycofujesz wypowiedzenie/przeniesienie numeru i cieszysz się nowymi
  • Odpowiedz
@Cygan_Edek Panie od c---a xD zobacz oferty np nju. Tam masz nr po ok 20zl. Co do karty internetowej nie wiem ile korzystasz ale możesz mieć w Orange na kartę ok 1TB za 30zl
  • Odpowiedz