Aktywne Wpisy

kopek +21
Planuje kupić takie cos. Rata wyjdzie z 1380zl z pełnym pakietem serwisowy i różnymi bajerami w aucie. Patrzyłem inne auto po innych salonach ale to najbardziej mi pasowało - mega wygodnie, super sie jeździło.
Ford, Mazda, cupra, chińczyki odpadają, przy podobnych modelach strasznie nie wygodnie, słupki ograniczają widoczność itd itp. Mazda to jakas pomyłka.
Moze polecicie coś jeszcze?
#auto #samochody #noweauto #autozsalonu
Ford, Mazda, cupra, chińczyki odpadają, przy podobnych modelach strasznie nie wygodnie, słupki ograniczają widoczność itd itp. Mazda to jakas pomyłka.
Moze polecicie coś jeszcze?
#auto #samochody #noweauto #autozsalonu
źródło: AISelect_20260326_103844_Adobe Acrobat
PobierzPojadę dla samych perfum, jak loszka zobaczy czym sie psikam to odrazu będzie chciała usiąść na kolana
źródło: 1000090139
Pobierz




Gromnicy i śmieciarki.
#urodziny jeszcze #wykop30plus
źródło: image_picker_88FF665E-21DF-4D51-AA60-404811D28FA7-46166-00000E46FB2BA4C4
Pobierzźródło: 1000483162
Pobierzźródło: f494bf368808ca08374f9e26b28d4a5b1a0ffebd5427aeb34182ac085beb5f29
Pobierz