Wpis z mikrobloga

Śmiga ktoś w plecaku osprey po górach i wypowie się na temat systemu troczenia kijków pod pachą? Wygodne?
Myślę o talonie 22 w Tatry.
#gory #plecak #trekking #tatry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kieres: ja mam tallona 44 i działa zajebiście dla letnich końcówek na kijach, te szersze zimowe się nie mieszczą. Tak sobie działa też dla kijów dwuczęściowych - działa, ale dużo wystają z przodu.
Zwykłe trzyczęściowe mieszczą się elegancko, zarówno guma na pasku jak i strzemię są bardzo wytrzymałe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kieres: mam dokładnie ten plecak. Ten system jest wygodny, w ogóle nie przeszkadza przy normalnym chodzeniu. Ale na szlaki z łancuchami jest to średnio wygodne. Dodatkowo dorobiłem sobie gumkę do trzymania kijków z boku plecaka w bocznej kieszeni.
  • Odpowiedz