Wpis z mikrobloga

@michau-wpychau: nie rozumiem co to niby za prestiż, chyba dlatego, że nie jestem z Polski. Nikt normalny nie pakuje się polcieżarówka do miasta, juz wolal bym zostawić takie auto na wjeździe do miasta na parkingu i kupić bilet dobowy na zbiórkom - robiłem tak
  • Odpowiedz