Wpis z mikrobloga

Zamówiłem se kinczyka i takie tam zeby na gastro prawilnie się zadowolić kulinarnie, nie ma lekko ale dało radę, dałem dostawcy w ramach napiwków jednego dobrego topa, na oko 2,5 gięta w jednym klejącym topeuszu. Nie se ma #jedzwykopem #wykopjointclub
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach