Wpis z mikrobloga

Niestety nie dam rady jechać na żaden wyścig F1 ale mam propozycję dla tych co będą i uda im się dostać do Maxa. Podczas podpisywania autografu przez Maxa pytajcie pod nosem ELMS?? ELMS ?? ELMS ?? i po prostu obserwujcie reakcje Maxa. Może jego zachowanie coś zdradzi jakiś uśmieszek pod nosem albo cichutkie „tak” :D

#f1 #elms #wec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach