Aktywne Wpisy

Kampinos +54
#samochody #motoryzacja
Czaicie, że nowe audi fabrycznie mają świecące logo z tyłu? xD Neony na spodzie są w opcji? Już pomijam fakt, że ta nowy stylistyka tylnych świateł jest obrzydliwa.
Czaicie, że nowe audi fabrycznie mają świecące logo z tyłu? xD Neony na spodzie są w opcji? Już pomijam fakt, że ta nowy stylistyka tylnych świateł jest obrzydliwa.
źródło: 000LIHFNNDWJWWXW-C461_webp
Pobierz
krucjan +86





Jakby ktoś nie wiedział to mój kuzyn już na froncie nie służy. Przeszedł do logistyki kompanii w skutek odniesionych ran i stażu.
"
Cześć bracie, piszę do ciebie w takiej sprawie: jeśli może zebrałeś jakieś środki na tłumiki, przelej je proszę, bo chłopaki prowadzą działania i bardzo ich potrzebują. Wybacz proszę, że ciągle zawracam ci głowę. Ania przelała pieniądze na naprawę aut – trzy zostały już zrobione, mam nadzieję, że trochę pojeżdżą. Chłopaki mówią, że dróg nie ma tam w ogóle.
"
Dziękuję za dotychczasowe przelewy.
https://suppi.pl/aryo
https://patronite.pl/aryo
https://buymeacoffee.com/aryo
#aryoconcent #ukraina
źródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierzźródło: {171AF16D-5FC6-42F8-AEE3-740A5C089551}
Pobierz@Aryo: pewnie bojowonastawionaowca xD
... no że ich tetianki nie są już ichnie xD dołożyć do tego przemyt broni i takie jaja jak z konfiarzem z Poznania będą średnio kilka razy w miesiącu. Pół wykopu będzie