Wpis z mikrobloga

@7uras: chciałabym, zeby przyszedł taki Will Smith z Facetów w Czerni i mi pstryknął tym pstrykaczem od zapominania i żebym mogła jeszcze raz doznać tej uczty i poświęcić kolejne 200h ()
  • Odpowiedz
  • 1
poświęcić kolejne 200h


@brazowooka_eM: nie no tyle to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 70h wyszło, szkoda mi życia na maksowanie wszystkiego żeby sie nie wypalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wjechała właśnie jedyneczka i całkiem fajnie wygląda
  • Odpowiedz