Wpis z mikrobloga

Mam numer w abonamencie z którego nie korzystam, ale mogę mieć podpięte jakieś F2A, których lepiej byłoby nie stracić. Łapie się na tym 2-3 razy do roku. Co mogę zrobić, żeby pozbyć się tego numeru? Jakie są możliwości, przeniesienie na prepaid?

#tmobile #telefony #operatorzykomorkowi i trochę #bezpieczenstwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cygan_Edek: Może przenieś do operatora VoIP? Co prawda jest KONIECZNA (nie wiem czy nie ustawowo?) opłata roczna utrzymaniowa (zdaje się, że kiedyś płaciłem 30 PLN) - ale numer ci zostanie i będziesz mógł go użyć w dowolnym momencie.
  • Odpowiedz