Aktywne Wpisy

lubie-sernik +39
Zaczyna do mnie docierać co ja odwalam. Za tydzień będę na drugim końcu świata bez biletu powrotnego.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.

#ufo #usa
A propo odtajniania tych dokumentów. Gdzieś mi się przewinęło ze widzieli na niebie obiekty w kształcie trójkąta . I możecie mi wierzyć albo nie. Nie mam na celu okłamywania itp. Ale pamiętam jak z jakieś 18-20 lat temu. Byłem łebkiem 13-15lat. Sam na własne oczy z kumplem podczas przechadzki po osiedlu zauważyliśmy w godzinach nocnych 21-23. 3-4 trójkąty jasno świecące na niebie. Stojące w jednej formacji.
A propo odtajniania tych dokumentów. Gdzieś mi się przewinęło ze widzieli na niebie obiekty w kształcie trójkąta . I możecie mi wierzyć albo nie. Nie mam na celu okłamywania itp. Ale pamiętam jak z jakieś 18-20 lat temu. Byłem łebkiem 13-15lat. Sam na własne oczy z kumplem podczas przechadzki po osiedlu zauważyliśmy w godzinach nocnych 21-23. 3-4 trójkąty jasno świecące na niebie. Stojące w jednej formacji.





Rozkradają zakład oraz dzielą ludzi wmawiając nam, że nie ma pieniędzy, gdzie w między czasie co chwilę kupują Mercedesa albo SUV-a za pół bańki.
nawiązaniu do wpisu: https://wykop.pl/wpis/85427037/kolchozowy-kibel-dalej-nieczynny-jak-boga-kocham-z
#przegryw
źródło: 1000008311
Pobierzi BŁONNIK
DUŻO BŁONNIKA
dla całej produkcji i niech wszyscy tam zaczną srać
No to do zwolnienia
Ale swoja drogą aż mam flashbacki z Januszexu w którym pracowałem. Były dwa ekspresy do kawy. Jeden dla plebsu i drugi "dla managementu" i ileś to dziwnych akcji było jak "plebs" śmiał śmieć skorzystać z tego świętego grala. Nigdy tego nie rozumiałem.
Ale trzeba być klasistowskim zerem, żeby tak drugiemu człowiekowi powiedzieć.
Pracowników biurowych nigdy na czymś takim nie przyłapałem.
Pracownicy niszych szczebli zazwyczaj zostawiają po sobie straszny syf w toalecie. Natomiast do dyrekcji czy zarządu często przychodzą goście z zewnątrz i wstyd wpuszczać taką osobę do obsranego i zaszczanego kibla.
OP sam przyznał, że "zasrał biurowy kibel kadrusom i dyrekcji".
Sami jesteście sobie winni trole.
Bo kupy nikt nie ruszy!
U mojej dziewczyny podobnie, osilki z magazynów podpierdzielaja mleko do kawy i zabierają je do domu.
Jak sie zachowywać nie potrafią to niestety trzeba oddzielać jak bydło.
Alternatywnie okazujesz swoją dominację srając im przed wejście do biur. W wersji hardcore, smarujesz kałem klamki. Nie ma silnego na takie środki.
@szkutnik: skutecznie odwracałeś wzrok ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pracowałem w wielu miejscach i pracownicy biurowi z awersją do mycia rąk po sraniu i używania szczotki do kibla to reguła.
Od tego czasu jak ktoś chce pić kawę z mlekiem to musi sobie przynieść swoje mleko. "Służbowe" kupuję tylko dla dyrekcji i trzymają je u siebie w szafkach żeby