Wpis z mikrobloga

@Lekkachmurka: ale tu nie chodzi o duże korpo, które się wybroni tylko po prostu kobieta ma wstrzymane wypłaty i elo. Aktualnie nawet podwyżka inna niż u reszty pracowników wywołuje pytania zusu. Co bardzo popieram. Należy cwaniaków ustawić do pionu
  • Odpowiedz